05.01.2023

Diyanet İşleri Başkanlığı İrşat Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Zekeriya ABDULAZİZOĞLU ve Malzeme Yönetimi ve Satın Alma Daire Başkanı Sayın Mehmet AYDIN, Kur'an Kurslarını ziyaret etti.

Çeşitli faaliyetlerde bulunmak üzere İlimize gelen Diyanet İşleri Başkanlığı İrşat Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Zekeriya ABDULAZİZOĞLU ve Malzeme Yönetimi ve Satın Alma Daire Başkanı Sayın Mehmet AYDIN Ayşe Memiş Yatılı Kız,, Kale Yatılı Erkek Kur’an Kursu, Geylani Kız Kur’an Kursu, Göletli Park ve Güzeltepe mahallemizde inşaatı bitmek üzre olan 4-6 yaş Kur'an Kurslarımızı ziyaret ettiler.
Yürütülen faaliyetler hakkında İl Müftü Yardımcımız Sibel GÜL ÜLKER ve Şube Müdürümüz Recep ÖZBEY’den bilgi alan Zekeriya ABDULAZİZOĞLU ve Mehmet AYDIN, başarılı bir şekilde yürütülen faaliyetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, İl Müftülüğümüze özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler. Genel hizmetler konusunda istişare ve tavsiyelerde bulunan Zekeriya ABDULAZİZOĞLU ve Mehmet AYDIN, Müftülüğümüzün yürüttüğü hayırlı hizmetlerin devamını dileyerek ziyaretlerini sonlandırdılar.