18.01.2023

Alparslan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dor. Ercan BURSAL ve Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Dekan Yardımcısı Doç.Dor. Ömer KAYNAR, İl Müftüsü İbrahim Halil DEMİR'i makamında ziyaret etti.

Alparslan Üniversitesi  Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dor. Ercan BURSAL ve Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Dekan Yardımcısı Doç.Dor. Ömer KAYNAR, İl Müftüsü İbrahim Halil DEMİR'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müftüsü İbrahim Halil DEMİR: Alparslan Üniversitesi ile ortak faaliyetlere çok büyük önem verdiklerini söyledi ve mevcut ortak projelerdeki işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Müftü Demir, toplumumuza özellikle de gençlere kaliteli bir din hizmeti götürebilmek için kurumlar arası ortak çalışmaların çok değerli olduğunu vurguladı.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Muş Alparslan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dor. Ercan BURSAL ve Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Dekan Yardımcısı Doç.Dor. Ömer KAYNAR'a teşekkür eden Muş İl Müftüsü İbrahim Halil DEMİR , kendilerine çalışma hayatında başarılar diledi.