Varto İlçe Müftüsü Fatih ARSLAN, İlçe Müftümüz Memet Hakkı AYHAN'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 12.06.2024 Detay
İlçemiz İmam Hatiplerinden Ayhan Doğru ve Kamuran Arslan, kurbanlarını Diyanet Vakfımıza bağışladılar 31.05.2024 Detay
Malazgirt yazı işleri müdürümüz sayın İsmail Bülbül "Kurbanını paylaş Kardeşinle yakınlaş" kampanyasıyla, kurbanını Türkiye Diyanet Vakfı Malazgirt Şubesine Bağışladı. 28.05.2024 Detay
İlçe Müftülüğümüz, yurt içi ve yurt dışı vekaleten kurban veren vatandaşlarımızın kurban bağışlarını yerlerine ulaştırmak için öncülük etmektedir. 28.05.2024 Detay